logotype
img1
img2
img3
img4
img5
img6

Vítame Vás na našom webe :: Üdvözöljük honlapunkon :: Willkommen auf unserer Webseite :: Welcome to our site :: TEMETŐ UTCAI SPORT KLUB

XVI. Memorial TUSK
Turnaje, Poháre, Memoriály, Zápasy

     V sobotu 28. mája sa konal XVI. ročník spomienkovej futbalovej soboty mužstva TUSK. Bol to trdičná futbalová spomienka a predsa iná. Vlani odišiel ďalší náš kamarát Zoltán "Cica" Foglszinger. Od soboty je už teda officialne "Memoriál TUSK" za všetkých zosnulých mužstva.

    Podujatie otvoril jeden z najstarších hráčov Ladislav Fülöp so starostkou Podunajských Biskupíc PhDr. Alžbetou Ožvaldovou.

    Mužstvá tradične rozdelili najstarší hráči Attila Csöllei (Biely) a Ladislav Fülöp (Zelený). Zápas ani náhodou nebol odfláknutý. Všetci dali do toho čo mohli, no tento raz boli lepší zelený a vyhraly rozdielom triedy 6:1

    Po polhodinovom oddychu TUSKárov prišlo propagačný zápas s hlavným sponzorom ELBEA futbal Team. Mužstvo ELBEA FT okolo vlastníka spoločnosti Martina Kotulu cez rok pridalo na tréningových obrátkach a znížilo rozdiel medzi mužstvami, no aj tak to skončilo päťgolovým víťazstvom mužstva TUSK Podunajské Biskupice. Zápasy s prehľadom rozhodoval Árpád Ferencz

     Futbalové zápasy sledovali aj rodiny zosnulých rodina Rajnaovcov a Foglszingerovcov.

Posledná úprava Sobota, 04 Jún 2016 12:45
Čítať celý článok...
 
Turnaj MiÚ Podunajské Biskupice k 795. výročiu obce
Turnaje, Poháre, Memoriály, Zápasy

momentka z finale TUSK-HVIEZDA     Piatok 20.-ho mája vrámci športového dňa z príležitosti 795. výročia založenia obce Podunajské Biskupice sa konal aj futbalový turnaj troch tradičných biskupických mužstiev TUSK, Hviezda, Tryskáč a priteľov z Čiernej Vody z okresu Galanta pod vedením starostky obce Zuzany Csadyovej.

     O rozlosovanie mužstiev do semifinálových zápasov sa postarali starostka Podunajských Biskupíc PhDr. Alžbeta Ožvaldová, predseda samosprávného kraja Ing. Pavol Frešo a rozhodca celého turnaja Árpád Ferencz. Los postavil proti sebe mužstvá Hviezdy a FC Tryskáč. A v druhom zápase TUSK s hosťujúcou Čiernou Vodou.

     V prvom semifinále, zápas biskupických mužstiev priniesol skôr bojovný, ako hravý futbal. Mladý pozbieraný tím Hviezdy lepšie využil svoje šance a vyhral výsledkom 4:2, ktorý určil, že do finále postupovala práve Hviezda. 

Posledná úprava Streda, 25 Máj 2016 07:20
Čítať celý článok...
 
Predprvý máj pri Dunaji
Aktuality

     V sobotu sme teda otvorili sezónu grilovania. Tento rok to bolo 30. aprila, lebo ten nešťastný "1.máj" padol na nedeľu a sobota je predsa lepší deň na zábavu.
     Cez týždeň to bolo s počasím všelijako, zrejme preto nás bolo pomenej. Vlastne iba tvrdé jadro starších hráčov (Csöllei Attila, Fülöp László, Mészáros Róbert, Fülöp Péter, Ferencz Árpád a Fülöp Kristian). Nevadilo, počasie sa napokon umúdrilo. Jedli sme, pili sme aj zašportovali. Je to predsa len nejakých 10-12 km od Biskupíc.

     A májusi grillszezonnyitó most áprilisra esett. A sokéves tradíciót követve most is kerékpárokat fogtunk és kibicikliztünk a Dunához eggyet sütni, szórakozni és magunkba szívni az elsö napsugarakat. Idén kevesebben voltunk, de ez talán a heti össze-vissza idöjárásnak is köszönhetö. Ennek ellenére minden jól sikerült.

FOTO

Posledná úprava Streda, 01 Jún 2016 04:59