logotype
img1
img2
img3
img4
img5
img6

Vítame Vás na našom webe :: Üdvözöljük honlapunkon :: Willkommen auf unserer Webseite :: Welcome to our site :: TEMETŐ UTCAI SPORT KLUB

Emlékfoci immár 17. alkalommal / XVII.ročník memorialu TUSK
Turnaje, Poháre, Memoriály, Zápasy

       Szombaton, május 20-án immár tizenhetedik alkalommal került megrendezésre a TUSK emlékfoci, amelynek a hagyományoknak megfelelően most is a pozsonypüspöki Tryskáč sportpálya adott otthont. A fociszombaton a már 17 éve elhunyt Rajna Tiborra és a két évvel ezelött eltávozott Foglszingel Zoltánra emlékeztünk. A focinapon két mérkőzés került magrendezésre.
     Elöbb azomban Fülöp László köszöntötte Ožvald Erzsébet polgármesterasszonyt, Jégh Izabella városi képviselönöt a Rajna és a Foglszinger családot és nem utolsó sorban a labdarúgókat, barátokat. Az egyperces néma csend után a TUSK vezetösége köszönetet mondott a pozsony kerület alelnökének Ožvald Erzsébetnek az egészéves segítö kézért, hiszen ez a sportnap is részben a Pozsonyi kerület támogatásával lett megrendezve.
    A futbal maga elöször a csapaton belüli mérközéssel kezdödött, ami lényegében a TUSK memoriál fö pontja. Igy emlékeztünk a volt csapattársakra. Ezután egy barátságos mérközésre került sor a támogató ELBE által összeállított csapat és a TUSK csapata között. A mérközést a rendezö TUSK nyerte nagyarányú 10:1-es külömbséggel.

V Sobotu, 20. mája už po 17.krát sa uskutočnilo memoriál TUSK. Spomienková futbalová sobota na počesť dvoch usnulých našich futbalistov Tibora Rajnu a Zoltána Foglszingera. Športová akcia sa začala uvítaním starostky Podunajských Biskupíc a podpredsedníčky Bratislavského samosprávneho kraja pani Alžbety Ožvaldovej, poslankyne Izabelly Jégh, rodín Rajnaovcov a Foglszingerovcov a v neposlednom rade futbalistov a kamarátov.
    Po úvodných slovách prvom zápase si zahrali TUSK -ári medzi sebou v spomienkovom futbale, potom v priateľskom zápase si zmeria sily TUSK a sponzorský tím ELBEA.
    Podujatie sa konalo s finančnou podporou Bratislavského samosprávneho kraja.

Posledná úprava Štvrtok, 01 Jún 2017 08:00
Čítať celý článok...
 
TUSK občianske združenie
Aktuality

Vážení priaznivci TUSK Podunajské Biskupice a TUSK o.z.

rekcia_bp_dotacia     Posledných dňoch na základe článku v májovom čísle "Biskupických novín" sa nás pýtali po obci, ako je možné že sme dostali dotáciu od starostky ?
Musíme reagovať na tieto otázky a mylné informácie, ktoré si ľudia vysvetľujú svojsky:

  • Dotáciu sme nedostali od starostky mestskej časti, ale od Bratislavského samosprávneho kraja.
  • Dotáciu sme dostali ako TUSK občianske združenie od BRSK na základe "Žiadosti o poskytnutie dotácie podľa dotačnej schémy na podporu športu a mládeže 2017", ktorá bola podaná n novembri 2017
  • Dotáciu sme dostali od BRSK v sume 5000 € (požadované bolo 6500 €)
  • Názov projektu TUSK o.z., ktorým sme uspeli na BRSK je: "Šport pre všetkých s TUSK v Podunajských Biskupiciach"
  • Celý projekt stojí viac, ako dotácia. Ostatné náklady zabezpečuje TUSK občianske združenie, ktoré je aj správcom futbalového mužstva TUSK Podunajské Biskupice
  • Samozrejme ďakujeme pani starostke Ožvaldovej za dohľad nad našimi projektmi tak, ako môžu ďakovať ďalšie organizácie zúčastnené v tohtoročnej dotačnej schéme BRSK
Posledná úprava Štvrtok, 01 Jún 2017 08:00
Čítať celý článok...
 
Prvý priatelský zápas v tomto roku
Turnaje, Poháre, Memoriály, Zápasy

     V stredu 3.5.2017 v našom tradičnom čase sme zahrali priatelský zápas s chalanmi vo veku okolo 30 rokov. Dobre stavané mužstvo blízke Rudovi Nemcovi hráva v Malinova tiež malý futbal. Tentoraz sme sa s nimi stretli po prvý krát, dúfame, že nie naposledy.

TUSK Podunajské Biskupice - RudoFansTeam     6:3

góly: Szelepcsényi Štefan 2x, Ozogány Karol, Ferencz Árpád, Duman Dávis, Ferencz András

Zostava TUSK:

1.rad: Ferencz András - Ozogány Karol, Nemec Rudolf, Fülöp Kristiá - Duman Dávid - Ferencz Árpád
2.rad: Ferencz András - Danis Ladislav, Mészáros Róbert - Csöllei Attila ml. - Csöllei Attila st., Szelepcsény Štefan
Striedal ešte: Fülöp Ladislav

Posledná úprava Štvrtok, 01 Jún 2017 07:59
Čítať celý článok...