logotype
img1
img2
img3
img4
img5
img6

Vítame Vás na našom webe :: Üdvözöljük honlapunkon :: Willkommen auf unserer Webseite :: Welcome to our site :: TEMETŐ UTCAI SPORT KLUB

Vianočný večierok 2015
Aktuality

     Vianočný večierok - akcia, ktorá nám uzatvára rok, náš futbalový aj nefutbalový, hlavne spoločný rok cirka 25 futbalistov a ich rodín.

     V piatok 11.-ho decembra sme sa zišli vyhodnotiť rok. Úspešný, ale aj smutný. Úspešný, lebo sme mali veľa-veľa spoločných akcíí a veľa turnajových víťazstiev a smutný, lebo jeden z nás nás navždy opustil.

          Dobrý rok, dobrá zábava. Poďakovanie všetkým.Nakoniec to bol dobrý rok a tak, ako po ostatných rokoch nám to vyhodnotil Laco ... Ano? ... Potom nás prekvapil náš sponzor Martin Kotula, majitel firmy ELBEA s.r.o a na večierku nám daroval 300 €-vú poukážku, ktorú si plánujeme využiť na posilnenie reflektorov na ŠA Tryskáč. Ďakujem mu a môžme konštetovať, že tohtoročná spolupráca bola výnimočná.

Posledná úprava Piatok, 01 Apríl 2016 08:38
Čítať celý článok...
 
Vydarený Mikulášsky večierok s ELBEA
Aktuality

     Veľmi podarený večierok mužstva TUSK Podunajské Biskupice a svojho sponzora ELBEA s.r.o. sa konalo v piatok pred Mikulášskym víkendom.

     ELBEA s.r.o., firma, ktorá sa dostáva v zozname našich sponzorov na prvé miesto nám pripravila večierok plný zábavy, jedla, pitia a športového vyžitia. V priebehu roka sme sa už stretli na futbalovom trávniku, no futbalovo sme jasne lepší. Teraz sme sa stretli pri bowlingových dráhach vo Vrakuni u Huga. Príjemné miesto s dvoma dráhami, kde bolo jasne cítiť psychyckú prevahu chalanov ELBEi. My sme sa s pokorou rozcvičovali oni si boli istý, že sú lepší v "KOTULani" gulí.
Tak sa aj stalo. Mužstvo proti mužstvu sme prehrali, keď pravidlo "počítajú sa najlepšie tri výsledky z mužstva" pomohlo skôr sponzorovi. Nakoniec musíme priznať, že sme boli slabučký.
     Druhé kolo bolo o najlepšieho jednotlivca, v ktorom sa zúčastnili už iba traja najlepší z oboch mužstiev z predchádzajúcich kôl. Tu sa to dlho vyvíjalo v prospech šéfa ELBA Martina Kotulu, no Arpi Ferencz v posledných štyroch kolách vyvrátil všetky fyzikálne zákony a vyhral pre svoje mužstvo aspoň cenu za najlepšieho hráča a najproduktívnejšieho hráča.
     Bol to vydarený večierok, na ktorej našli zábavu od 1 až 60 rokov.
     Martin, Ďakujeme.

Posledná úprava Piatok, 01 Apríl 2016 08:38
Čítať celý článok...
 
Zolo nás opustil
Aktuality

     S hlbokým žiaľom oznamujeme, že náš dlhoročný priateľ a člen mužstva TUSK Podunajské Biskupice, Zoltán Foglszinger dňa 11.11.2015 po dlhej a ťažkej chorobe nás navždy opustil.
     Smútiacej rodine vyjadrujeme úprimnú sústrasť.

Posledná úprava Utorok, 24 November 2015 05:42
Čítať celý článok...