logotype
img1
img2
img3
img4
img5
img6

Vítame Vás na našom webe :: Üdvözöljük honlapunkon :: Willkommen auf unserer Webseite :: Welcome to our site :: TEMETŐ UTCAI SPORT KLUB

Sziki 50+1
Aktuality

Szeptember 14.-én ünnepeltük következö csapattársunk Mester Szilveszter 50+1. születésnapját. Kicsit megkésve az ötvenest, de annál nagyobb szeretettel.
     Az ünnepségen a családtagok mellett részt vett néhány TUSK csapattag is feleségekkel, barátnökkel együtt.
     Az esti szórakozást Mester Zsuzsa, a feleség nyitotta meg egy kis verseléssel, majd Krisztán fia üdvözölte apját maga és a barátok nevében
     Az ünnepség a hajnali órákban végzödött, majd hazaindultak a vendégek a Somorja-Püspöki vonalon.
     Sziki Isten éltessen !

KÉPEK az ünnepségröl.

 
XIX. ročník s gulášom v tanieri
Aktuality

     Ani XIX. ročník súťaže vo varení guláša nezaobíšlo bez našej účasti. Účasti mužstva TUSK Podunajské Biskupice.
     Tak ako obvykle aj tentoraz sme sa pripravovali na to od stredajšieho tréningu. Vo štvrtok sme nakúpili čo sme mali ... alebo čo sme nemali. V piatok večer u Petra Fülöpa sme očistili cibuľu a posekali mäso.
     Aj tento rok sme varili z 25 kíl hovädzieho mäsa, no neboli sme takí úspešní ako vlani. Držkový perkelt sme varili z 20 kíl držiek a šiestich bravčových kolien.
     Jediný úspech popri dobre strávenej sobote sme získali ako inak oblečením. Tento raz tretie miesto za najlepšie oblečené mužstvo.

FOTKY z akcie. Link na VIDEO z akcie najdete na pravej strane po klikknutí.

     Niektoré družstvá sa tejto súťaže zúčastňujú už od jej začiatku. „Táto akcia nás spája a utužujeme kolektív. Varíme klasicky veľký kotol hovädzieho guláša a potom držkový perkelt. Chystali sme sa už celý týždeň, najprv pri posedeniach po futbale, včera večer sme už krájali cibuľu a mäso a dnes od rána každý krájal papriky, paradajky, zemiaky a cesnak,“ priblížil prípravy na varenie guláša za OZ TUSK Róbert Mészáros.

Čítať celý článok...
 
Ünnepeltünk ... a Meszo 50-esét
Aktuality

     Szeptember 1.-én megünnepeltük Mészáros Róbert csapattársunk 50. születésnapját. Az ünnepségen a családtagok mellett részt vett az egész TUSK csapat is feleségekkel, barátnökkel, partnerekkel együtt.
     Az esti szórakozást Kikuš nyitotta meg édesapja jellemzésével és köszönetet mondott a család nevében az 50 év munkájáér.
     A másik köszöntöt a barátok és a csapat nevében Árpi mondta, majd Meszo meghívta a gyülekezetet az ünnepi asztalhoz, bárasztalhoz és nem utolsó sorban a táncparkettra.
     Az ünnepség a hajnali órákban végzödött ... volna, ha a TUSK focistái még a reggeli foci után nem mentek volna vissza a Vetvár kútúrházba.
     Meszo Isten éltessen !

A baráti TUSK-os köszöntö MESZO50 (*.pdf olvasó szükséges hozzá)

Posledná úprava Streda, 19 September 2018 10:58