logotype
img1
img2
img3
img4
img5
img6

Koniec 2017 so silvestrovským futbalom PDF Tlačiť E-mail

     Rok 2017 je za nami, pozrime teda na pár drobnosti.
     Od začiatku roka sme prešli na iný spôsob platby za futbal, šatňu či svetlo pri stredajších futbaloch. Vlastne za tieto služby už platia iba "nečlenovia" občianskeho združenia TUSK. Poplatky za členov prebralo združenie. Samozrejme iba členom, ktorí plnia povinnosti člena. 

     Na účasti sa to nejak moc neprejavilo, bolo približne rovnaká, ako v predošlom roku. Pochvalu si však zaslúžia hlavne tí siedmi, ktorí sa zúčastnili viac ako 2/3 podujati (futbal, turnaj, guláš, Dunaj ...). Sú to títo futbalisti:

Csöllei Attila, Mészáros Róbert, Fülöp Péter, Nemec Rudolf, Ferencz Árpád, Fülöp Ladislav a Mónosi Tibor.

     V poslednej dobe však veľký progres ukázali aj po chorobe sa vracajúci Rigó Benö, alebo dvaja nový členovie Kovács Ladislav či Kudlicska Róbert, ktorí sa zúčastnili 60 až 90 percent možných akcii.

     Nakoniec treba poďakovať aj mladím, ktorí popri svojich povinostiach vo svojich kluboch, alebo školách prišli si zahrať medzi nás a pomáhať aj v jednotlivých mimofutbalových akciách.

V tabuľke môžete prezrieť kto-ako sa zúčastnil na akciach. Poradie je podla celoročnej účasti na futbaloch a nefutbalových akciách futbalového mužstva TUSK a občianskeho združenia TUSK o.z.

V posledný decembrový deň sme si pomerali sily posledný krát v starom roku. Výsledok (12:8) nie je až tak podstatný, ako futbal a silvestrovské cinknutie šampanským. Účastníkov okrem Tibora Mónosiho vidíte na fotke: