logotype
img1
img2
img3
img4
img5
img6

Vítame Vás na našom webe :: Üdvözöljük honlapunkon :: Willkommen auf unserer Webseite :: Welcome to our site :: TEMETŐ UTCAI SPORT KLUB

Meszo 50-es focija.
Turnaje, Poháre, Memoriály, Zápasy

     Egyik törzsemberünk, Mészáros Róbert augusztus 13.-án töltötte be a félszázadik életévét.
Ezalkalomból megelözve a szeptember 1.-én leendö ünnepséget, megtartottuk az ilyenkor szokásos 50-es focit. Külömbség csak annyi volt , hogy foci elött-után fogyasztottunk az ünnepelt egésségére.

Meszo csapat - Ellenség     7:8

M.Cs. : Rigó Benö - Mészáros Róbert, Mónosi Tibor, Fülöp Péter, Mester Krisztián, Danis László, Madács Gabriel

Az ellenség: Ferencz Árpád - Kovács Ladislav, Salay Ján, Fülöp László, Kudlicska Róbert, König Roman

Posledná úprava Streda, 22 August 2018 07:46
 
Turnaj "TUSK 2018"
Turnaje, Poháre, Memoriály, Zápasy

Tento rok domácim ruže nekvitli. Prvenstvo získali "Tryskáč do 40 rokov" a "Biskupice 40"

     Poslednú júnovú sobotu sa zišlo osem futbalových družstiev, aby v piatom ročníku turnaja mužstva TUSK pomerali sily v dvoch turnajoch rôznych vekových kategórii. Tohtoročný turnaj popri tradičných súperoch ako Tryskáč, Frölich Team, Biskupice 40 a domácich TUSK sa rozšírilo o dve mužstvá, jedno pod 40 rokov, mužstvo ELBEA a druhé nad 40 rok mužstvo Jánovce z Galantského okresu.
     Po príhovoroch Starostky mestskej časti a podpredsedníčky Bratislavského samosprávneho kraja PHDr.Alžbety Ožvaldovej a krátkom inštruktáži usporiadateľa Árpáda Ferencz za začal hrať prvý z plánovaných 12 zápasov "megaturnaja". Hralo sa striedavo dva zápasy nad 40 rokov potom dva zápasy do 40.
     V prvom zápase domáci TUSK síce s menším počtom vypracovaných príležitostí, ale so skvelým Mirom Hýllom v bráne vyhrali nad nováčikom turnaja z Jánoviec najtesnejším výsledkom 1:0. Následne podľa očakávaní vlaňajší víťazi Biskupice 40 (vlani pod menom Colosseum) si poradili hladko s Tryskáčom.
     Ďalšiu dvojicu zápasov, tento krát v skupine do 40 rokov začali domáci TUSK víťazstvom proti ELBEA 5:0. Následne mladí Tryskáč hravo zvíťazilo proti usilovnému mužstvu Fröhlichovcov.
     Druhé kolo u starších začali susedia zo športového areálu TUSK s Tryskáčom. Zrodilo sa pre TUSK už tradičný výsledok 1:0, ktoré zabezpečilo organizátorovi už 6 bodov na turnaji. V druhom zápase druhého kola mužstvo Biskupice 40 hladko zdolalo starých pánov z Jánoviec a tak po druhom kole ostali dve 6 bodové mužstvá a dve , ktoré ešte body nezískali.
     V druhom kole v skupine do 40 rokov sa to trošku skomplikovalo, keď pre nedostatok hráčov, ELBEA Futbal Team sa rozhodlo nepokračovať v turnaji. Hralo sa teda iba jeden zápas s otázkou "Obhája domáci vlaňajšie víťazstvo v turnaji, alebo pokračuje výmena s Tryskáčom ?" . Bol to najkvalitnejší zápas na turnaji. Nečudo, na oboch stranách sa objavili hráči mužstva Bepon, ktoré je jeden z najkvalitnejších družstiev v malom futbale na Slovensku. K tomu mladí hráči z druhej a tretej ligy. Prvé šance mali domáci,

Posledná úprava Piatok, 13 Júl 2018 06:46
Prečítaj si celý článok a pozri fotky z turnaja >>>
 
Satorozás 2018
Aktuality
     Június 22. és 24. között megejtettük a szokásos TUSK sátorozást a Dunánál. Lehet nem voltuk olyan sokan, mint más években, de a hétvége folyamán így is összejöttünk majdnem 30-an.
     Pénteken megépítettük (Fülöp P., Fülöp K. és Ferencz Á.) a "klotyó 2.0" építményünket, mivel az 1.0-ás verzío már egyrészt elöregedett, másrész megtelt.
     Föztünk is:
     Pénteken főtt csülök vacsorára - de maradt szombat reggelire is az ottalvóknak (Pöcsi, Rudo, Meszo, Kristian, Arpi).
     Szombaton Fülöp Péter bográcsgulyását ettük. No meg persze a csajok süteményeit
     Vasárnap rántottás reggeli, ebédre pedig étvágy híjján mindenki csak tyúklevest Meszo módra habzsolt.
     Természetesen míg építkeztünk és főzőcskéztűnk, megnéztünk egy pár meccset a fovi VB-röl is ... vagyis az összeset.
Egy kicsit hideg, de jókedvü hétvégét tudhatunk magunk után. NÉHÁNY FOTÓ
Posledná úprava Piatok, 29 Jún 2018 06:00