logotype
img1
img2
img3
img4
img5
img6

Vítame Vás na našom webe :: Üdvözöljük honlapunkon :: Willkommen auf unserer Webseite :: Welcome to our site :: TEMETŐ UTCAI SPORT KLUB

Priateľský zápas s BAT
Turnaje, Poháre, Memoriály, Zápasy

     V nedeľu 22.9.2019 namiesto ranného tréningu sme si zahrali priateľsky zápas s BAT Bratislava (Kúrenári). Napriek tomu , že to nebol BATE Borisov, len BAT, prehrali sme vysoko 4:8. Samozrejme pomohli k tomu aj dvaja špióni BATu v drese domácich. Po zápase sme pohostili nášho súpera studeným pivom a teplými párkami.

TUSK Podunajské Biskupice 40+ - BAT Bratislava     4:8

Góly: Mester S., Kudlicska R., Kovács L., Csöllei A.st. resp.: Németh 6x, Rybár 2x,

TUSK: Fülöp L.(Fulöp P.) - Csölei A.st., Kudlicska R., Meszaros R., Kovács L., Szelepcsényi P., Nemec R., Mester Sz.

BAT Bratislava: Turinič - Cýcha, Horváth, Štetka, Rybár, Németh

Posledná úprava Nedeľa, 22 December 2019 16:59
Čítať celý článok...
 
Súťaž vo varení guláša 2019
Aktuality

7.9.2019

.

.

.

..

.

.

.

.


.

.

.

Posledná úprava Piatok, 07 August 2020 10:37
 
TUSK Turnaj 2019
Turnaje, Poháre, Memoriály, Zápasy

     Tradične posledný júnový víkend sa odohrával už VI. ročník turnaja "TUSK 2019", ktorý organizuje Futbalové mužstvo TUSK Podunajské Biskupice a TUSK občianske združenie. Samozrejme s podporou viacerých sponzorov, ako napríklad HURealityEXCLUSIVE, Mestská časť Podunajské Biskupice alebo aj Bratislavský samosprávny kraj.
     Poslednej dobe sa nám stáva, že niektoré pozvané mužstvá sa nevedia dostať na turnaj. Tentoraz to boli až dve. Aj keď sme jedno mužstvo na poslednú chvíľu vedeli nahradiť mužstvom SF Festglas (vďaka hlavne Štefanovi a Karolovi Szelepcsényiovcov), miesto druhého mužstva už ostalo neobsadené. Hrali teda 4 mužstvá v kategórii nad 40 rokov a 3 mužstvá do 40 rokov.
     Na úvod sa hrali dva zápasy starších, keď domáci TUSK poradilo s mužstvom z Galantského okresu, s Jánovcami 3:0. Druhý zápas lepšie zvládli hráči dvojnásobného víťaza turnaja Biskupice 40, keď hravo zdolali tradičného účastníka FC Tryskáč 3:1. Potom prišli zápasy mladých. Keďže mužstvo FC Tryskáč malo aj iné povinnosti, odohrali svoje dva zápasy hneď na začiatku. V prvom podľahli veľmi dobre fungujúcemu domácemu mladému mužstvu TUSK 1:4 a druhé vyhrali nad SF Festglas 4:2.
     Nasledovali ďalšie zápasy starších. V prvom vyhrali TUSKári tesne 2:1 nad susedným mužstvom zo športové ho areálu, v druhom zas Biskupice 40, pomocou strelecky disponovaného Kozméra zdolali Jánovce vysoko 6:1. Tak na posledných dvoch zápasoch sa vlastne hralo o prvé a tretie miesto.
     Predtým však mladí Tuskári potvrdili dobrú formu a víťazstvom na Festglas 6:1 zabezpečili víťazstvo na tomto turnaji.
     Ako bolo spomenuté posledné dva zápasy sa hrali o konečné umiestnenie. Minulý rok boli úspešnejší Jánovce, tento raz tretí po výhre 2:1 sa stalo mužstvo FC Tryskáč. O víťazovi sa rozhodlo až v posledných minutách posledného zápasu, keď TUSK polovicu zápasu viedlo gólom Mestera proti favoritovi turnaja Biskupice 40, ale súper v poslednej minúte sa dostal k pokutovému kopu a remíza by zabezpečila trofej Biskupice 40 už po tretí raz za sebou. No domáci brankár Madács Gabriel po opakovanej penalte zneškodnil strelu Kozméra a víťazstvo v turnaji tentokrát neunikol domácim.
     V VI.ročníku turnaja sa stalo prvýkrát, že obe domáce mužstvá vyhrali svoje kategórie. FOTKY

Posledná úprava Nedeľa, 29 September 2019 16:17
Čítať celý článok...